Otvorené Zdroj · Jazyk: Français

Francúzsko · Kancelárske a počítačové stroje, zariadenia a potreby

Oficiálny názov TED · Français

Fourniture de périphériques et pièces détachées informatiques pour les services et composantes de l’Université de Rennes et de la délégation Bretagne - Pays de la Loire du CNRS

UNIVERSITE DE RENNES · Francúzsko

Lehota 28. 9. 2026, 9:30 UTC
Predpokladaná hodnotaNeuvedené
Zverejnené1. 9. 2026
Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Oficiálne zhrnutie · Français

Čo je predmetom obstarávania?

Appel d'offres ouvert européen en application des articles L.2124-2, R.2124-2 1° et R.2161-2 à R.2161-5 du code de la commande publique pour passation d'un accord-cadre mono-attributaire à bons de commande sans minimum et intégrant un maximum, en groupement de commandes pour l'ensemble des services et unités de recherche de l'Université de Rennes et de la délégation Bretagne - Pays de la Loire du CNRS. Le montant maximum de dépenses est défini comme suivant : Université de Rennes : 400 000 Euros HT par an et CNRS DR17 : 500 000 Euros HT par an. L'accord-cadre sera conclu par années reconductibles pour une durée maximale de quatre années à compter de sa notification et avec une date de prise d'effet des commandes à compter de l'automne 2026.

História oznámení

Časová os verejného obstarávania

Sledujte hlavné etapy a aktualizácie súvisiace s týmto postupom verejného obstarávania.

Zatiaľ sa nenašlo žiadne ďalšie súvisiace oznámenie.

  1. Oznámenie o verejnom obstarávaní Aktuálne oznámenie

    · TED 601571-2026

    Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Časová os bola zostavená na základe prepojených oficiálnych oznámení TED. Prednosť majú úradné dokumenty.

Zdroj a spoľahlivosť

Zdroj: oficiálne oznámenie TED 601571-2026, naposledy overené 1. 9. 2026, 10:05. Rozhodujúce zostáva pôvodné zverejnenie.

Údaje sú upravené na ľahšie čítanie. Oficiálne oznámenie a súťažné podklady majú vždy prednosť.