Atvērts Avots · Valoda: Français

Francija · Biroja un datortehnika, aprīkojums un piederumi

Oficiālais TED nosaukums · Français

Fourniture de périphériques et pièces détachées informatiques pour les services et composantes de l’Université de Rennes et de la délégation Bretagne - Pays de la Loire du CNRS

UNIVERSITE DE RENNES · Francija

Termiņš 2026. gada 28. sept. 09:30 UTC
Paredzamā vērtībaNav paziņots
Publicēts2026. gada 1. sept.
Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Oficiālais kopsavilkums · Français

Kas tiek iepirkts?

Appel d'offres ouvert européen en application des articles L.2124-2, R.2124-2 1° et R.2161-2 à R.2161-5 du code de la commande publique pour passation d'un accord-cadre mono-attributaire à bons de commande sans minimum et intégrant un maximum, en groupement de commandes pour l'ensemble des services et unités de recherche de l'Université de Rennes et de la délégation Bretagne - Pays de la Loire du CNRS. Le montant maximum de dépenses est défini comme suivant : Université de Rennes : 400 000 Euros HT par an et CNRS DR17 : 500 000 Euros HT par an. L'accord-cadre sera conclu par années reconductibles pour une durée maximale de quatre années à compter de sa notification et avec une date de prise d'effet des commandes à compter de l'automne 2026.

Paziņojuma vēsture

Iepirkuma procedūras laika skala

Sekojiet galvenajiem posmiem un atjauninājumiem, kas saistīti ar šo iepirkuma procedūru.

Cits saistīts paziņojums vēl nav identificēts.

  1. Konkursa paziņojums Pašreizējais paziņojums

    · TED 601571-2026

    Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Laika skala ir izveidota no savstarpēji saistītiem oficiālajiem TED paziņojumiem. Noteicošie ir oficiālie dokumenti.

Avots un uzticamība

Avots: oficiālais TED paziņojums 601571-2026, pēdējā pārbaude 2026. gada 1. sept. 10:05. Noteicošā ir sākotnējā publikācija.

Dati ir pārstrukturēti vieglākai lasīšanai. Oficiālais paziņojums un iepirkuma dokumenti vienmēr ir noteicošie.