Otwarte Źródło · Język: Français

Francja · Maszyny, sprzęt i materiały biurowe oraz komputerowe

Oficjalny tytuł TED · Français

Fourniture de périphériques et pièces détachées informatiques pour les services et composantes de l’Université de Rennes et de la délégation Bretagne - Pays de la Loire du CNRS

UNIVERSITE DE RENNES · Francja

Termin 28 wrz 2026, 09:30 UTC
Szacunkowa wartośćNie podano
Opublikowano1 wrz 2026
Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oficjalne streszczenie · Français

Co jest przedmiotem zamówienia?

Appel d'offres ouvert européen en application des articles L.2124-2, R.2124-2 1° et R.2161-2 à R.2161-5 du code de la commande publique pour passation d'un accord-cadre mono-attributaire à bons de commande sans minimum et intégrant un maximum, en groupement de commandes pour l'ensemble des services et unités de recherche de l'Université de Rennes et de la délégation Bretagne - Pays de la Loire du CNRS. Le montant maximum de dépenses est défini comme suivant : Université de Rennes : 400 000 Euros HT par an et CNRS DR17 : 500 000 Euros HT par an. L'accord-cadre sera conclu par années reconductibles pour une durée maximale de quatre années à compter de sa notification et avec une date de prise d'effet des commandes à compter de l'automne 2026.

Historia ogłoszeń

Oś czasu postępowania o udzielenie zamówienia

Śledź główne etapy i aktualizacje powiązane z tym postępowaniem o udzielenie zamówienia.

Nie znaleziono jeszcze żadnego innego powiązanego ogłoszenia.

  1. Ogłoszenie o procedurze konkurencyjnej Bieżące ogłoszenie

    · TED 601571-2026

    Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oś czasu opracowano na podstawie powiązanych oficjalnych ogłoszeń TED. Wiążące są dokumenty urzędowe.

Źródło i wiarygodność

Źródło: oficjalne ogłoszenie TED 601571-2026, ostatnia weryfikacja: 1 wrz 2026, 10:05. Rozstrzygająca pozostaje pierwotna publikacja.

Dane uporządkowano dla łatwiejszego czytania. Zawsze rozstrzygają oficjalne ogłoszenie i dokumenty zamówienia.