Odprto Vir · Jezik: Français

Francija · Pisarniški in računalniški stroji, oprema in potrebščine

Uradni naslov TED · Français

Fourniture de périphériques et pièces détachées informatiques pour les services et composantes de l’Université de Rennes et de la délégation Bretagne - Pays de la Loire du CNRS

UNIVERSITE DE RENNES · Francija

Rok 28. sep. 2026 09:30 UTC
Ocenjena vrednostNi navedeno
Objavljeno1. sep. 2026
Odprite uradno obvestilo ↗

Uradni povzetek · Français

Kaj je predmet naročila?

Appel d'offres ouvert européen en application des articles L.2124-2, R.2124-2 1° et R.2161-2 à R.2161-5 du code de la commande publique pour passation d'un accord-cadre mono-attributaire à bons de commande sans minimum et intégrant un maximum, en groupement de commandes pour l'ensemble des services et unités de recherche de l'Université de Rennes et de la délégation Bretagne - Pays de la Loire du CNRS. Le montant maximum de dépenses est défini comme suivant : Université de Rennes : 400 000 Euros HT par an et CNRS DR17 : 500 000 Euros HT par an. L'accord-cadre sera conclu par années reconductibles pour une durée maximale de quatre années à compter de sa notification et avec une date de prise d'effet des commandes à compter de l'automne 2026.

Zgodovina obvestil

Časovnica postopka javnega naročanja

Spremljajte glavne faze in posodobitve, povezane s tem postopkom javnega naročanja.

Za zdaj ni bilo najdeno nobeno drugo povezano obvestilo.

  1. Obvestilo o javnem razpisu Trenutno obvestilo

    · TED 601571-2026

    Odprite uradno obvestilo ↗

Časovnica je sestavljena na podlagi povezanih uradnih obvestil TED. Merodajni so uradni dokumenti.

Vir in zanesljivost

Vir: uradno obvestilo TED 601571-2026, nazadnje preverjeno 1. sep. 2026 10:05. Odločilna ostaja izvirna objava.

Podatki so preurejeni za lažje branje. Uradno obvestilo in razpisna dokumentacija vedno veljata.