Deschis Sursă · Limbă: Čeština

Cehia · Servicii de transport

Titlu oficial TED · Čeština

Městská autobusová doprava v Přerově 2028–2037

Statutární město Přerov · Cehia

Termen-limită 24 sept. 2026, 21:59 UTC
Valoare estimatăNeanunțat
Publicat4 sept. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Čeština

Ce se achiziționează?

Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o veřejných službách“) na území statutárního města Přerova.

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

  1. Anunț de participare

    · TED 547904-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗
  2. Anunț de rectificare

    · TED 594084-2026

    Secțiuni modificate: 1 Deschideți anunțul oficial ↗
  3. Anunț de rectificare Anunțul curent

    · TED 609757-2026

    Secțiuni modificate: 1 Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 609757-2026, ultima verificare: 4 sept. 2026, 10:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.