Avoin Lähde · Kieli: Čeština

Tšekki · Kuljetuspalvelut

Virallinen TED-otsikko · Čeština

Městská autobusová doprava v Přerově 2028–2037

Statutární město Přerov · Tšekki

Määräaika 24.9.2026 klo 21.59 UTC
Arvioitu arvoEi ilmoitettu
Julkaistu4.9.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Čeština

Mitä hankitaan?

Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o veřejných službách“) na území statutárního města Přerova.

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

  1. Hankintailmoitus

    · TED 547904-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗
  2. Korjausilmoitus

    · TED 594084-2026

    Muutetut osiot: 1 Avaa virallinen ilmoitus ↗
  3. Korjausilmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 609757-2026

    Muutetut osiot: 1 Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 609757-2026, tarkistettu viimeksi 4.9.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.