Avatud Allikas · Keel: Čeština

Tšehhi · Transporditeenused

Ametlik TED-i pealkiri · Čeština

Městská autobusová doprava v Přerově 2028–2037

Statutární město Přerov · Tšehhi

Tähtaeg 24. sept 2026 21:59 UTC
Eeldatav maksumusTeatamata
Avaldatud4. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Čeština

Mida hangitakse?

Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o veřejných službách“) na území statutárního města Přerova.

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 547904-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade

    · TED 594084-2026

    Muudetud jaotised: 1 Avage ametlik teade ↗
  3. Parandusteade Praegune teade

    · TED 609757-2026

    Muudetud jaotised: 1 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 609757-2026, viimati kontrollitud 4. sept 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.