Atviras Šaltinis · Kalba: Čeština

Čekija · Transporto paslaugos

Oficialus TED pavadinimas · Čeština

Městská autobusová doprava v Přerově 2028–2037

Statutární město Přerov · Čekija

Terminas 2026-09-24 21:59 UTC
Numatoma vertėNepaskelbta
Paskelbta2026-09-04
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Čeština

Kas perkama?

Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o veřejných službách“) na území statutárního města Přerova.

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

  1. Skelbimas apie pirkimą

    · TED 547904-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗
  2. Pataisymo skelbimas

    · TED 594084-2026

    Pakeisti skyriai: 1 Atidaryti oficialų skelbimą ↗
  3. Pataisymo skelbimas Dabartinis skelbimas

    · TED 609757-2026

    Pakeisti skyriai: 1 Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 609757-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-09-04 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.