Nyitott Forrás · Nyelv: Čeština

Csehország · Szállítási szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · Čeština

Městská autobusová doprava v Přerově 2028–2037

Statutární město Přerov · Csehország

Határidő 2026. szept. 24. 21:59 UTC
Becsült értékNincs megadva
Közzétéve2026. szept. 4.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · Čeština

Mi a beszerzés tárgya?

Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o veřejných službách“) na území statutárního města Přerova.

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Versenyfelhívás

    · TED 547904-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény

    · TED 594084-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  3. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 609757-2026

    Módosított szakaszok: 1 Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 609757-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 4. 10:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.