Open Source · Language: Hrvatski

Croatia · Medical equipment, pharmaceuticals and personal care products

Official TED title · Hrvatski

Specifične kemikalije CS Mjera 70.05.

Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu · Croatia

Deadline Sep 21, 2026, 7:00 AM UTC
Estimated value48,200 EUR
PublishedAug 27, 2026
Open official notice ↗

Official summary · Hrvatski

What is being procured?

Postupak javne nabave provodi se za potrebe Naručitelja u okviru provedbe intervencije 70.05. Potpora za očuvanje, održivo korištenje i razvoj genetskih izvora u poljoprivredi (u daljnjem tekstu: intervencija 70.05.) iz Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike Republike Hrvatske 2023. – 2027. Ukupna planirana procijenjena vrijednost nabave za specifične kemikalije je : 382.700,00 EUR bez PDV-a Procijenjena vrijednost nabave predmetnog postupka: 48.200,00 EUR bez PDV-a Na temelju Članka 23. Zakona o javnoj nabavi 2016(NN 120/2016.,114/2022. 48/2026.) Naručitelj provodi postupak javne nabave po pravilima koja vrijede za nabavu male vrijednosti. Obrazloženje: Ukupna procijenjena vrijednost u planu nabave za nabavu specifičnih kemikalija iznosi 382.700,00 EUR bez PDV-a. U prvom prov

Notice history

Procurement timeline

Follow the main stages and updates linked to this procurement procedure.

No other related notice has been identified yet.

  1. Competition notice Current notice

    · TED 593132-2026

    Open official notice ↗

Timeline assembled from linked official TED notices. The official documents prevail.

Source and reliability

Source: official TED notice 593132-2026, last checked Aug 28, 2026, 9:05 AM. The original publication remains authoritative.

Data is restructured for easier reading. The official notice and procurement documents always prevail.