Miftuħ Sors · Lingwa: Hrvatski

il-Kroazja · Tagħmir mediku, farmaċewtika u kura personali

Titlu uffiċjali tat-TED · Hrvatski

Specifične kemikalije CS Mjera 70.05.

Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu · il-Kroazja

Skadenza 21 Set 2026 07:00 UTC
Valur stmat48,200 EUR
Ippubblikat27 Aww 2026
Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Sommarju uffiċjali · Hrvatski

X’qed jiġi akkwistat?

Postupak javne nabave provodi se za potrebe Naručitelja u okviru provedbe intervencije 70.05. Potpora za očuvanje, održivo korištenje i razvoj genetskih izvora u poljoprivredi (u daljnjem tekstu: intervencija 70.05.) iz Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike Republike Hrvatske 2023. – 2027. Ukupna planirana procijenjena vrijednost nabave za specifične kemikalije je : 382.700,00 EUR bez PDV-a Procijenjena vrijednost nabave predmetnog postupka: 48.200,00 EUR bez PDV-a Na temelju Članka 23. Zakona o javnoj nabavi 2016(NN 120/2016.,114/2022. 48/2026.) Naručitelj provodi postupak javne nabave po pravilima koja vrijede za nabavu male vrijednosti. Obrazloženje: Ukupna procijenjena vrijednost u planu nabave za nabavu specifičnih kemikalija iznosi 382.700,00 EUR bez PDV-a. U prvom prov

Storja tal-avviżi

Kronoloġija tal-akkwist

Segwi l-istadji ewlenin u l-aġġornamenti marbuta ma’ din il-proċedura ta’ akkwist.

S’issa ma ġie identifikat l-ebda avviż ieħor relatat.

  1. Avviż ta’ kompetizzjoni Avviż attwali

    · TED 593132-2026

    Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Il-kronoloġija ġiet ikkompilata mill-avviżi uffiċjali ta’ TED marbuta ma’ xulxin. Id-dokumenti uffiċjali jieħdu preċedenza.

Sors u affidabbiltà

Sors: avviż uffiċjali tat-TED 593132-2026, iċċekkjat l-aħħar fil-28 Aww 2026 09:05. Il-pubblikazzjoni oriġinali tibqa’ awtorevoli.

Id-data hija ristrutturata biex tinqara aktar faċilment. L-avviż uffiċjali u d-dokumenti tal-akkwist dejjem jipprevalu.