Avatud Allikas · Keel: Hrvatski

Horvaatia · Meditsiiniseadmed, ravimid ja isikuhooldus

Ametlik TED-i pealkiri · Hrvatski

Specifične kemikalije CS Mjera 70.05.

Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu · Horvaatia

Tähtaeg 21. sept 2026 07:00 UTC
Eeldatav maksumus48 200 EUR
Avaldatud27. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Hrvatski

Mida hangitakse?

Postupak javne nabave provodi se za potrebe Naručitelja u okviru provedbe intervencije 70.05. Potpora za očuvanje, održivo korištenje i razvoj genetskih izvora u poljoprivredi (u daljnjem tekstu: intervencija 70.05.) iz Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike Republike Hrvatske 2023. – 2027. Ukupna planirana procijenjena vrijednost nabave za specifične kemikalije je : 382.700,00 EUR bez PDV-a Procijenjena vrijednost nabave predmetnog postupka: 48.200,00 EUR bez PDV-a Na temelju Članka 23. Zakona o javnoj nabavi 2016(NN 120/2016.,114/2022. 48/2026.) Naručitelj provodi postupak javne nabave po pravilima koja vrijede za nabavu male vrijednosti. Obrazloženje: Ukupna procijenjena vrijednost u planu nabave za nabavu specifičnih kemikalija iznosi 382.700,00 EUR bez PDV-a. U prvom prov

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 593132-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 593132-2026, viimati kontrollitud 28. aug 2026 09:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.