Otvorené Zdroj · Jazyk: Hrvatski

Chorvátsko · Zdravotnícke vybavenie, lieky a osobná starostlivosť

Oficiálny názov TED · Hrvatski

Specifične kemikalije CS Mjera 70.05.

Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu · Chorvátsko

Lehota 21. 9. 2026, 7:00 UTC
Predpokladaná hodnota48 200 EUR
Zverejnené27. 8. 2026
Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Oficiálne zhrnutie · Hrvatski

Čo je predmetom obstarávania?

Postupak javne nabave provodi se za potrebe Naručitelja u okviru provedbe intervencije 70.05. Potpora za očuvanje, održivo korištenje i razvoj genetskih izvora u poljoprivredi (u daljnjem tekstu: intervencija 70.05.) iz Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike Republike Hrvatske 2023. – 2027. Ukupna planirana procijenjena vrijednost nabave za specifične kemikalije je : 382.700,00 EUR bez PDV-a Procijenjena vrijednost nabave predmetnog postupka: 48.200,00 EUR bez PDV-a Na temelju Članka 23. Zakona o javnoj nabavi 2016(NN 120/2016.,114/2022. 48/2026.) Naručitelj provodi postupak javne nabave po pravilima koja vrijede za nabavu male vrijednosti. Obrazloženje: Ukupna procijenjena vrijednost u planu nabave za nabavu specifičnih kemikalija iznosi 382.700,00 EUR bez PDV-a. U prvom prov

História oznámení

Časová os verejného obstarávania

Sledujte hlavné etapy a aktualizácie súvisiace s týmto postupom verejného obstarávania.

Zatiaľ sa nenašlo žiadne ďalšie súvisiace oznámenie.

  1. Oznámenie o verejnom obstarávaní Aktuálne oznámenie

    · TED 593132-2026

    Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Časová os bola zostavená na základe prepojených oficiálnych oznámení TED. Prednosť majú úradné dokumenty.

Zdroj a spoľahlivosť

Zdroj: oficiálne oznámenie TED 593132-2026, naposledy overené 28. 8. 2026, 9:05. Rozhodujúce zostáva pôvodné zverejnenie.

Údaje sú upravené na ľahšie čítanie. Oficiálne oznámenie a súťažné podklady majú vždy prednosť.