Abierto Fuente · Idioma: Hrvatski

Croacia · Equipos médicos, productos farmacéuticos y cuidado personal

Título oficial de TED · Hrvatski

Specifične kemikalije CS Mjera 70.05.

Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu · Croacia

Plazo 21 sept. 2026 7:00 UTC
Valor estimado48.200 EUR
Publicado27 ago. 2026
Abrir el anuncio oficial ↗

Resumen oficial · Hrvatski

¿Qué se contrata?

Postupak javne nabave provodi se za potrebe Naručitelja u okviru provedbe intervencije 70.05. Potpora za očuvanje, održivo korištenje i razvoj genetskih izvora u poljoprivredi (u daljnjem tekstu: intervencija 70.05.) iz Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike Republike Hrvatske 2023. – 2027. Ukupna planirana procijenjena vrijednost nabave za specifične kemikalije je : 382.700,00 EUR bez PDV-a Procijenjena vrijednost nabave predmetnog postupka: 48.200,00 EUR bez PDV-a Na temelju Članka 23. Zakona o javnoj nabavi 2016(NN 120/2016.,114/2022. 48/2026.) Naručitelj provodi postupak javne nabave po pravilima koja vrijede za nabavu male vrijednosti. Obrazloženje: Ukupna procijenjena vrijednost u planu nabave za nabavu specifičnih kemikalija iznosi 382.700,00 EUR bez PDV-a. U prvom prov

Historial del anuncio

Cronología del procedimiento de contratación

Sigue las principales etapas y actualizaciones vinculadas a este procedimiento de contratación.

Todavía no se ha identificado ningún otro anuncio relacionado.

  1. Anuncio de licitación Anuncio actual

    · TED 593132-2026

    Abrir el anuncio oficial ↗

La cronología se ha elaborado a partir de los anuncios oficiales de TED vinculados. Prevalecen los documentos oficiales.

Fuente y fiabilidad

Fuente: anuncio oficial de TED 593132-2026, comprobado por última vez el 28 ago. 2026 9:05. La publicación original sigue siendo la referencia.

Los datos se reestructuran para facilitar su lectura. El anuncio oficial y los documentos de contratación siempre prevalecen.