Odprto Vir · Jezik: Italiano

Italija · Finančne in zavarovalniške storitve

Uradni naslov TED · Italiano

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

PRINCIPIA S.P.A. · Italija

Rok 14. sep. 2026 10:00 UTC
Ocenjena vrednost880 000 EUR
Objavljeno1. sep. 2026
Odprite uradno obvestilo ↗

Uradni povzetek · Italiano

Kaj je predmet naročila?

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

Zgodovina obvestil

Časovnica postopka javnega naročanja

Spremljajte glavne faze in posodobitve, povezane s tem postopkom javnega naročanja.

  1. Obvestilo o popravku

    · TED 543873-2026

    Odprite uradno obvestilo ↗
  2. Obvestilo o popravku Trenutno obvestilo

    · TED 600239-2026

    Odprite uradno obvestilo ↗

Časovnica je sestavljena na podlagi povezanih uradnih obvestil TED. Merodajni so uradni dokumenti.

Vir in zanesljivost

Vir: uradno obvestilo TED 600239-2026, nazadnje preverjeno 2. sep. 2026 10:05. Odločilna ostaja izvirna objava.

Podatki so preurejeni za lažje branje. Uradno obvestilo in razpisna dokumentacija vedno veljata.