Avoin Lähde · Kieli: Italiano

Italia · Rahoitus- ja vakuutuspalvelut

Virallinen TED-otsikko · Italiano

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

PRINCIPIA S.P.A. · Italia

Määräaika 14.9.2026 klo 10.00 UTC
Arvioitu arvo880 000 EUR
Julkaistu1.9.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Italiano

Mitä hankitaan?

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

  1. Korjausilmoitus

    · TED 543873-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗
  2. Korjausilmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 600239-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 600239-2026, tarkistettu viimeksi 2.9.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.