Atviras Šaltinis · Kalba: Italiano

Italija · Finansinės ir draudimo paslaugos

Oficialus TED pavadinimas · Italiano

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

PRINCIPIA S.P.A. · Italija

Terminas 2026-09-14 10:00 UTC
Numatoma vertė880 000 EUR
Paskelbta2026-09-01
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Italiano

Kas perkama?

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

  1. Pataisymo skelbimas

    · TED 543873-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗
  2. Pataisymo skelbimas Dabartinis skelbimas

    · TED 600239-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 600239-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-09-02 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.