Miftuħ Sors · Lingwa: Italiano

l-Italja · Servizzi finanzjarji u tal-assigurazzjoni

Titlu uffiċjali tat-TED · Italiano

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

PRINCIPIA S.P.A. · l-Italja

Skadenza 14 Set 2026 10:00 UTC
Valur stmat880,000 EUR
Ippubblikat01 Set 2026
Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Sommarju uffiċjali · Italiano

X’qed jiġi akkwistat?

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

Storja tal-avviżi

Kronoloġija tal-akkwist

Segwi l-istadji ewlenin u l-aġġornamenti marbuta ma’ din il-proċedura ta’ akkwist.

  1. Avviż ta’ rettifika

    · TED 543873-2026

    Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗
  2. Avviż ta’ rettifika Avviż attwali

    · TED 600239-2026

    Iftaħ l-avviż uffiċjali ↗

Il-kronoloġija ġiet ikkompilata mill-avviżi uffiċjali ta’ TED marbuta ma’ xulxin. Id-dokumenti uffiċjali jieħdu preċedenza.

Sors u affidabbiltà

Sors: avviż uffiċjali tat-TED 600239-2026, iċċekkjat l-aħħar fil-02 Set 2026 10:05. Il-pubblikazzjoni oriġinali tibqa’ awtorevoli.

Id-data hija ristrutturata biex tinqara aktar faċilment. L-avviż uffiċjali u d-dokumenti tal-akkwist dejjem jipprevalu.