Otvoreno Izvor · Jezik: Italiano

Italija · Financijske i osigurateljne usluge

Službeni naslov na TED-u · Italiano

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

PRINCIPIA S.P.A. · Italija

Rok 14. ruj 2026. 10:00 UTC
Procijenjena vrijednost880 000 EUR
Objavljeno1. ruj 2026.
Otvorite službenu obavijest ↗

Službeni sažetak · Italiano

Što se nabavlja?

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

Povijest obavijesti

Vremenski slijed postupka nabave

Pratite glavne faze i izmjene povezane s ovim postupkom nabave.

  1. Obavijest o ispravku

    · TED 543873-2026

    Otvorite službenu obavijest ↗
  2. Obavijest o ispravku Trenutačna obavijest

    · TED 600239-2026

    Otvorite službenu obavijest ↗

Vremenski slijed sastavljen je iz povezanih službenih TED obavijesti. Službena dokumentacija uvijek ima prednost.

Izvor i pouzdanost

Izvor: službena TED obavijest 600239-2026, zadnji put provjerena 2. ruj 2026. 10:05. Izvorna objava ostaje mjerodavna.

Podaci su preuređeni radi lakšeg čitanja. Službena obavijest i dokumentacija uvijek imaju prednost.