Otevřeno Zdroj · Jazyk: Italiano

Itálie · Finanční a pojišťovací služby

Oficiální název TED · Italiano

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

PRINCIPIA S.P.A. · Itálie

Lhůta 14. 9. 2026 10:00 UTC
Předpokládaná hodnota880 000 EUR
Zveřejněno1. 9. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Italiano

Co je předmětem zakázky?

Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o opravě

    · TED 543873-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 600239-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 600239-2026, naposledy ověřeno 2. 9. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.