Otvorené Zdroj · Jazyk: Italiano

Taliansko · Poštové a telekomunikačné služby

Oficiálny názov TED · Italiano

Accordo quadro ex art. 59 D.Lgs. 36/2023 per l’affidamento di servizi di sottotitolazione elettronica e lavorazioni tecniche dei film in occasione dei Festival Torino Film Festival, Lovers Film Festival e Cinemambiente presso il Museo Nazionale del Cinema. Procedura aperta di valore superiore alla soglia di cui all’art. 14/1 lett. c) D.Lgs. 36/2023.

Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana Prolo · Taliansko

Lehota 17. 9. 2026, 10:00 UTC
Predpokladaná hodnota549 254,05 EUR
Zverejnené4. 9. 2026
Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Oficiálne zhrnutie · Italiano

Čo je predmetom obstarávania?

Accordo quadro ex art. 59 D.Lgs. 36/2023 per l’affidamento di servizi di sottotitolazione elettronica e lavorazioni tecniche dei film in occasione dei Festival Torino Film Festival, Lovers Film Festival e Cinemambiente presso il Museo Nazionale del Cinema. Procedura aperta di valore superiore alla soglia di cui all’art. 14/1 lett. c) D.Lgs. 36/2023

História oznámení

Časová os verejného obstarávania

Sledujte hlavné etapy a aktualizácie súvisiace s týmto postupom verejného obstarávania.

Zatiaľ sa nenašlo žiadne ďalšie súvisiace oznámenie.

  1. Oznámenie o verejnom obstarávaní Aktuálne oznámenie

    · TED 610757-2026

    Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Časová os bola zostavená na základe prepojených oficiálnych oznámení TED. Prednosť majú úradné dokumenty.

Zdroj a spoľahlivosť

Zdroj: oficiálne oznámenie TED 610757-2026, naposledy overené 4. 9. 2026, 10:05. Rozhodujúce zostáva pôvodné zverejnenie.

Údaje sú upravené na ľahšie čítanie. Oficiálne oznámenie a súťažné podklady majú vždy prednosť.