Отворена Източник · Език: Italiano

Италия · Пощенски и телекомуникационни услуги

Официално заглавие в TED · Italiano

Accordo quadro ex art. 59 D.Lgs. 36/2023 per l’affidamento di servizi di sottotitolazione elettronica e lavorazioni tecniche dei film in occasione dei Festival Torino Film Festival, Lovers Film Festival e Cinemambiente presso il Museo Nazionale del Cinema. Procedura aperta di valore superiore alla soglia di cui all’art. 14/1 lett. c) D.Lgs. 36/2023.

Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana Prolo · Италия

Краен срок 17.09.2026 г., 10:00 ч. UTC
Прогнозна стойност549.254,05 EUR
Публикувано4.09.2026 г.
Отворете официалното обявление ↗

Официално резюме · Italiano

Какво се възлага?

Accordo quadro ex art. 59 D.Lgs. 36/2023 per l’affidamento di servizi di sottotitolazione elettronica e lavorazioni tecniche dei film in occasione dei Festival Torino Film Festival, Lovers Film Festival e Cinemambiente presso il Museo Nazionale del Cinema. Procedura aperta di valore superiore alla soglia di cui all’art. 14/1 lett. c) D.Lgs. 36/2023

История на обявлението

Хронология на процедурата за възлагане

Проследете основните етапи и актуализации, свързани с тази процедура за възлагане.

Все още не е открито друго свързано обявление.

  1. Обявление за състезателна процедура Текущо обявление

    · TED 610757-2026

    Отворете официалното обявление ↗

Хронологията е съставена от свързани официални обявления в TED. Официалните документи имат предимство.

Източник и надеждност

Източник: официално обявление в TED 610757-2026, последно проверено на 4.09.2026 г., 10:05 ч.. Оригиналната публикация остава меродавна.

Данните са преструктурирани за по-лесно четене. Официалното обявление и документите винаги имат предимство.