Otvoreno Izvor · Jezik: Italiano

Italija · Poštanske i telekomunikacijske usluge

Službeni naslov na TED-u · Italiano

Accordo quadro ex art. 59 D.Lgs. 36/2023 per l’affidamento di servizi di sottotitolazione elettronica e lavorazioni tecniche dei film in occasione dei Festival Torino Film Festival, Lovers Film Festival e Cinemambiente presso il Museo Nazionale del Cinema. Procedura aperta di valore superiore alla soglia di cui all’art. 14/1 lett. c) D.Lgs. 36/2023.

Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana Prolo · Italija

Rok 17. ruj 2026. 10:00 UTC
Procijenjena vrijednost549 254,05 EUR
Objavljeno4. ruj 2026.
Otvorite službenu obavijest ↗

Službeni sažetak · Italiano

Što se nabavlja?

Accordo quadro ex art. 59 D.Lgs. 36/2023 per l’affidamento di servizi di sottotitolazione elettronica e lavorazioni tecniche dei film in occasione dei Festival Torino Film Festival, Lovers Film Festival e Cinemambiente presso il Museo Nazionale del Cinema. Procedura aperta di valore superiore alla soglia di cui all’art. 14/1 lett. c) D.Lgs. 36/2023

Povijest obavijesti

Vremenski slijed postupka nabave

Pratite glavne faze i izmjene povezane s ovim postupkom nabave.

Još nije pronađena nijedna druga povezana obavijest.

  1. Obavijest o nadmetanju Trenutačna obavijest

    · TED 610757-2026

    Otvorite službenu obavijest ↗

Vremenski slijed sastavljen je iz povezanih službenih TED obavijesti. Službena dokumentacija uvijek ima prednost.

Izvor i pouzdanost

Izvor: službena TED obavijest 610757-2026, zadnji put provjerena 4. ruj 2026. 10:05. Izvorna objava ostaje mjerodavna.

Podaci su preuređeni radi lakšeg čitanja. Službena obavijest i dokumentacija uvijek imaju prednost.