Atviras Šaltinis · Kalba: English

Norvegija · Teisinės, rinkodaros, konsultavimo ir įdarbinimo paslaugos

Oficialus TED pavadinimas · English

Framework agreement, Communication and Marketing Services.

Sandnes kommune · Norvegija

Terminas 2026-09-18 10:00 UTC
Numatoma vertė4 800 000 NOK
Paskelbta2026-09-04
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · English

Kas perkama?

The contracting authority needs to enter into a framework agreement with a tenderer for the procurement of communication and marketing services. Please note that job advertisements and film production will not be included in this framework agreement. See chapter 4 for further details on the procurement ́s purpose and requirements. The contracting authority is uncertain about the extent of the procurement, but based on average calculations based on statistics information for 2023-2025, an annual contract value of approx. NOK 1,200,000 is estimated excluding VAT. The total estimated contract value, including options, is approx. NOK 4,800,000 excluding VAT. Emphasis is put on the fact that the estimated contract value is only of an informative character and does not represent any obligations

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

  1. Skelbimas apie pirkimą

    · TED 524448-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗
  2. Pataisymo skelbimas Dabartinis skelbimas

    · TED 611418-2026

    Pakeisti skyriai: 2 Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 611418-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-09-04 10:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.