Avatud Allikas · Keel: English

Norra · Õigus-, turundus-, nõustamis- ja värbamisteenused

Ametlik TED-i pealkiri · English

Framework agreement, Communication and Marketing Services.

Sandnes kommune · Norra

Tähtaeg 18. sept 2026 10:00 UTC
Eeldatav maksumus4 800 000 NOK
Avaldatud4. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · English

Mida hangitakse?

The contracting authority needs to enter into a framework agreement with a tenderer for the procurement of communication and marketing services. Please note that job advertisements and film production will not be included in this framework agreement. See chapter 4 for further details on the procurement ́s purpose and requirements. The contracting authority is uncertain about the extent of the procurement, but based on average calculations based on statistics information for 2023-2025, an annual contract value of approx. NOK 1,200,000 is estimated excluding VAT. The total estimated contract value, including options, is approx. NOK 4,800,000 excluding VAT. Emphasis is put on the fact that the estimated contract value is only of an informative character and does not represent any obligations

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 524448-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 611418-2026

    Muudetud jaotised: 2 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 611418-2026, viimati kontrollitud 4. sept 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.