Odprto Vir · Jezik: Italiano

Italija · Pravne, marketinške, svetovalne in kadrovske storitve

Uradni naslov TED · Italiano

FC26SER108 | Gara Europea a Procedura Aperta Telematica ai sensi dell'art. 71 del D.Lgs 36/2023 per l’affidamento del servizio di fornitura di carte prepagate digitali a favore del personale del comparto dipendente ASU FC beneficiario del Welfare integrativo aziendale

AZIENDA SANITARIA UNIVERSITARIA FRIULI CENTRALE · Italija

Rok 14. sep. 2026 10:00 UTC
Ocenjena vrednost877 189 EUR
Objavljeno28. avg. 2026
Odprite uradno obvestilo ↗

Uradni povzetek · Italiano

Kaj je predmet naročila?

FC26SER108 | Gara Europea a Procedura Aperta Telematica ai sensi dell'art. 71 del D.Lgs 36/2023 per l’affidamento del servizio di fornitura di carte prepagate digitali a favore del personale del comparto dipendente ASU FC beneficiario del Welfare integrativo aziendale

Zgodovina obvestil

Časovnica postopka javnega naročanja

Spremljajte glavne faze in posodobitve, povezane s tem postopkom javnega naročanja.

  1. Obvestilo o javnem razpisu

    · TED 512832-2026

    Odprite uradno obvestilo ↗
  2. Obvestilo o popravku Trenutno obvestilo

    · TED 594849-2026

    Odprite uradno obvestilo ↗

Časovnica je sestavljena na podlagi povezanih uradnih obvestil TED. Merodajni so uradni dokumenti.

Vir in zanesljivost

Vir: uradno obvestilo TED 594849-2026, nazadnje preverjeno 31. avg. 2026 10:05. Odločilna ostaja izvirna objava.

Podatki so preurejeni za lažje branje. Uradno obvestilo in razpisna dokumentacija vedno veljata.