Отворена Източник · Език: Italiano

Италия · Правни, маркетингови, консултантски и кадрови услуги

Официално заглавие в TED · Italiano

FC26SER108 | Gara Europea a Procedura Aperta Telematica ai sensi dell'art. 71 del D.Lgs 36/2023 per l’affidamento del servizio di fornitura di carte prepagate digitali a favore del personale del comparto dipendente ASU FC beneficiario del Welfare integrativo aziendale

AZIENDA SANITARIA UNIVERSITARIA FRIULI CENTRALE · Италия

Краен срок 14.09.2026 г., 10:00 ч. UTC
Прогнозна стойност877.189 EUR
Публикувано28.08.2026 г.
Отворете официалното обявление ↗

Официално резюме · Italiano

Какво се възлага?

FC26SER108 | Gara Europea a Procedura Aperta Telematica ai sensi dell'art. 71 del D.Lgs 36/2023 per l’affidamento del servizio di fornitura di carte prepagate digitali a favore del personale del comparto dipendente ASU FC beneficiario del Welfare integrativo aziendale

История на обявлението

Хронология на процедурата за възлагане

Проследете основните етапи и актуализации, свързани с тази процедура за възлагане.

  1. Обявление за състезателна процедура

    · TED 512832-2026

    Отворете официалното обявление ↗
  2. Обявление за поправка Текущо обявление

    · TED 594849-2026

    Отворете официалното обявление ↗

Хронологията е съставена от свързани официални обявления в TED. Официалните документи имат предимство.

Източник и надеждност

Източник: официално обявление в TED 594849-2026, последно проверено на 31.08.2026 г., 10:05 ч.. Оригиналната публикация остава меродавна.

Данните са преструктурирани за по-лесно четене. Официалното обявление и документите винаги имат предимство.