Oscailte Foinse · Teanga: Italiano

an Iodáil · Seirbhísí dlí, margaíochta, comhairliúcháin agus earcaíochta

Teideal oifigiúil TED · Italiano

FC26SER108 | Gara Europea a Procedura Aperta Telematica ai sensi dell'art. 71 del D.Lgs 36/2023 per l’affidamento del servizio di fornitura di carte prepagate digitali a favore del personale del comparto dipendente ASU FC beneficiario del Welfare integrativo aziendale

AZIENDA SANITARIA UNIVERSITARIA FRIULI CENTRALE · an Iodáil

Spriocdháta 14 MFómh 2026 10:00 UTC
Luach measta877,189 EUR
Foilsithe28 Lún 2026
Oscail an fógra oifigiúil ↗

Achoimre oifigiúil · Italiano

Cad atá á sholáthar?

FC26SER108 | Gara Europea a Procedura Aperta Telematica ai sensi dell'art. 71 del D.Lgs 36/2023 per l’affidamento del servizio di fornitura di carte prepagate digitali a favore del personale del comparto dipendente ASU FC beneficiario del Welfare integrativo aziendale

Stair na bhfógraí

Amlíne an tsoláthair

Lean na príomhchéimeanna agus na nuashonruithe a bhaineann leis an nós imeachta soláthair seo.

  1. Fógra comórtais

    · TED 512832-2026

    Oscail an fógra oifigiúil ↗
  2. Fógra ceartúcháin Fógra reatha

    · TED 594849-2026

    Oscail an fógra oifigiúil ↗

Cuireadh an amlíne le chéile ó fhógraí oifigiúla TED atá nasctha. Is iad na doiciméid oifigiúla atá i réim.

Foinse agus iontaofacht

Foinse: fógra oifigiúil TED 594849-2026, seiceáilte go deireanach an 31 Lún 2026 10:05. Is í an bhunfhoilseachán an fhoinse údarásach.

Tá na sonraí athstruchtúrtha chun iad a léamh níos éasca. Is iad an fógra oifigiúil agus na doiciméid soláthair a bhíonn i réim i gcónaí.