Avatud Allikas · Keel: Italiano

Itaalia · Õigus-, turundus-, nõustamis- ja värbamisteenused

Ametlik TED-i pealkiri · Italiano

FC26SER108 | Gara Europea a Procedura Aperta Telematica ai sensi dell'art. 71 del D.Lgs 36/2023 per l’affidamento del servizio di fornitura di carte prepagate digitali a favore del personale del comparto dipendente ASU FC beneficiario del Welfare integrativo aziendale

AZIENDA SANITARIA UNIVERSITARIA FRIULI CENTRALE · Itaalia

Tähtaeg 14. sept 2026 10:00 UTC
Eeldatav maksumus877 189 EUR
Avaldatud28. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Italiano

Mida hangitakse?

FC26SER108 | Gara Europea a Procedura Aperta Telematica ai sensi dell'art. 71 del D.Lgs 36/2023 per l’affidamento del servizio di fornitura di carte prepagate digitali a favore del personale del comparto dipendente ASU FC beneficiario del Welfare integrativo aziendale

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 512832-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 594849-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 594849-2026, viimati kontrollitud 31. aug 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.