Otvorené Zdroj · Jazyk: Hrvatski

Chorvátsko · Stavebné práce

Oficiálny názov TED · Hrvatski

Rekonstrukcija državne ceste oznake DC117, dionica: Odvojak za Rukavac-Vis, duljine cca 4,9 km

Hrvatske ceste d.o.o. · Chorvátsko

Lehota 17. 9. 2026, 10:00 UTC
Predpokladaná hodnota6 200 000 EUR
Zverejnené1. 9. 2026
Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Oficiálne zhrnutie · Hrvatski

Čo je predmetom obstarávania?

Rekonstrukcija državne ceste oznake DC117, dionica: Odvojak za Rukavac-Vis, duljine cca 4,9 km

História oznámení

Časová os verejného obstarávania

Sledujte hlavné etapy a aktualizácie súvisiace s týmto postupom verejného obstarávania.

  1. Oznámenie o oprave

    · TED 267145-2026

    Zmenené časti: 1 Otvoriť oficiálne oznámenie ↗
  2. Oznámenie o oprave

    · TED 280768-2026

    Zmenené časti: 1 Otvoriť oficiálne oznámenie ↗
  3. Oznámenie o oprave

    · TED 288490-2026

    Zmenené časti: 1 Otvoriť oficiálne oznámenie ↗
  4. Oznámenie o oprave

    · TED 342544-2026

    Zmenené časti: 1 Otvoriť oficiálne oznámenie ↗
  5. Oznámenie o oprave

    · TED 411200-2026

    Zmenené časti: 1 Otvoriť oficiálne oznámenie ↗
  6. Oznámenie o oprave

    · TED 466996-2026

    Zmenené časti: 1 Otvoriť oficiálne oznámenie ↗
  7. Oznámenie o výsledku

    · TED 490189-2026

    Otvoriť oficiálne oznámenie ↗
  8. Oznámenie o oprave

    · TED 497943-2026

    Zmenené časti: 1 Otvoriť oficiálne oznámenie ↗
  9. Oznámenie o oprave Aktuálne oznámenie

    · TED 601948-2026

    Zmenené časti: 1 Otvoriť oficiálne oznámenie ↗

Časová os bola zostavená na základe prepojených oficiálnych oznámení TED. Prednosť majú úradné dokumenty.

Zdroj a spoľahlivosť

Zdroj: oficiálne oznámenie TED 601948-2026, naposledy overené 4. 9. 2026, 7:05. Rozhodujúce zostáva pôvodné zverejnenie.

Údaje sú upravené na ľahšie čítanie. Oficiálne oznámenie a súťažné podklady majú vždy prednosť.