Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Hrvatski

Κροατία · Κατασκευαστικές εργασίες

Επίσημος τίτλος TED · Hrvatski

Rekonstrukcija državne ceste oznake DC117, dionica: Odvojak za Rukavac-Vis, duljine cca 4,9 km

Hrvatske ceste d.o.o. · Κροατία

Προθεσμία 17 Σεπ 2026, 10:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία6.200.000 EUR
Δημοσιεύθηκε1 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Hrvatski

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

Rekonstrukcija državne ceste oznake DC117, dionica: Odvojak za Rukavac-Vis, duljine cca 4,9 km

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 267145-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 280768-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  3. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 288490-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  4. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 342544-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  5. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 411200-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  6. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 466996-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  7. Γνωστοποίηση αποτελέσματος

    · TED 490189-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  8. Γνωστοποίηση διόρθωσης

    · TED 497943-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  9. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 601948-2026

    Τροποποιημένες ενότητες: 1 Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 601948-2026, τελευταίος έλεγχος: 4 Σεπ 2026, 7:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.