Otevřeno Zdroj · Jazyk: Hrvatski

Chorvatsko · Stavební práce

Oficiální název TED · Hrvatski

Rekonstrukcija državne ceste oznake DC117, dionica: Odvojak za Rukavac-Vis, duljine cca 4,9 km

Hrvatske ceste d.o.o. · Chorvatsko

Lhůta 17. 9. 2026 10:00 UTC
Předpokládaná hodnota6 200 000 EUR
Zveřejněno1. 9. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Hrvatski

Co je předmětem zakázky?

Rekonstrukcija državne ceste oznake DC117, dionica: Odvojak za Rukavac-Vis, duljine cca 4,9 km

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o opravě

    · TED 267145-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě

    · TED 280768-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗
  3. Oznámení o opravě

    · TED 288490-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗
  4. Oznámení o opravě

    · TED 342544-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗
  5. Oznámení o opravě

    · TED 411200-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗
  6. Oznámení o opravě

    · TED 466996-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗
  7. Oznámení o výsledku

    · TED 490189-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗
  8. Oznámení o opravě

    · TED 497943-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗
  9. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 601948-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 601948-2026, naposledy ověřeno 4. 9. 2026 7:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.