Otwarte Źródło · Język: Hrvatski

Chorwacja · Roboty budowlane

Oficjalny tytuł TED · Hrvatski

Rekonstrukcija državne ceste oznake DC117, dionica: Odvojak za Rukavac-Vis, duljine cca 4,9 km

Hrvatske ceste d.o.o. · Chorwacja

Termin 17 wrz 2026, 10:00 UTC
Szacunkowa wartość6 200 000 EUR
Opublikowano1 wrz 2026
Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oficjalne streszczenie · Hrvatski

Co jest przedmiotem zamówienia?

Rekonstrukcija državne ceste oznake DC117, dionica: Odvojak za Rukavac-Vis, duljine cca 4,9 km

Historia ogłoszeń

Oś czasu postępowania o udzielenie zamówienia

Śledź główne etapy i aktualizacje powiązane z tym postępowaniem o udzielenie zamówienia.

  1. Ogłoszenie o sprostowaniu

    · TED 267145-2026

    Zmienione sekcje: 1 Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  2. Ogłoszenie o sprostowaniu

    · TED 280768-2026

    Zmienione sekcje: 1 Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  3. Ogłoszenie o sprostowaniu

    · TED 288490-2026

    Zmienione sekcje: 1 Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  4. Ogłoszenie o sprostowaniu

    · TED 342544-2026

    Zmienione sekcje: 1 Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  5. Ogłoszenie o sprostowaniu

    · TED 411200-2026

    Zmienione sekcje: 1 Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  6. Ogłoszenie o sprostowaniu

    · TED 466996-2026

    Zmienione sekcje: 1 Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  7. Ogłoszenie o wyniku

    · TED 490189-2026

    Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  8. Ogłoszenie o sprostowaniu

    · TED 497943-2026

    Zmienione sekcje: 1 Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗
  9. Ogłoszenie o sprostowaniu Bieżące ogłoszenie

    · TED 601948-2026

    Zmienione sekcje: 1 Otwórz oficjalne ogłoszenie ↗

Oś czasu opracowano na podstawie powiązanych oficjalnych ogłoszeń TED. Wiążące są dokumenty urzędowe.

Źródło i wiarygodność

Źródło: oficjalne ogłoszenie TED 601948-2026, ostatnia weryfikacja: 4 wrz 2026, 07:05. Rozstrzygająca pozostaje pierwotna publikacja.

Dane uporządkowano dla łatwiejszego czytania. Zawsze rozstrzygają oficjalne ogłoszenie i dokumenty zamówienia.