Deschis Sursă · Limbă: Suomi

Finlanda · Lucrări de construcții

Titlu oficial TED · Suomi

Uusi ympärivuorokautisen palveluasumisen yksikkö vuokramallilla

Etelä-Karjalan hyvinvointialue · Finlanda

Termen-limită 18 sept. 2026, 10:00 UTC
Valoare estimatăNeanunțat
Publicat2 sept. 2026
Deschideți anunțul oficial ↗

Rezumat oficial · Suomi

Ce se achiziționează?

Etelä-Karjalan hyvinvointialue pyytää tarjouksia vuokramallilla toteutettavasta uudesta ympärivuorokautisen palveluasumisen yksiköstä. Hankinta on kuvattu tarkemmin liitteessä toiminnalliset vaatimukset ja liitteessä tekniset vaatimukset ja tavoitteet. Hankinnan alustava aikataulu: Hankkeen kilpailutus 7-9.2026 Toteuttajan valinta ja aiesopimus 10/2026 Suunnitteluvaihe 11/2026-5/2027 Rakentaminen 06/2027-10/2028 Kohteen luovutus ja vuokrasopimus 10/2028

Istoricul anunțului

Cronologia procedurii de achiziție

Urmăriți principalele etape și actualizări legate de această procedură de achiziție.

  1. Anunț de participare

    · TED 435709-2026

    Deschideți anunțul oficial ↗
  2. Anunț de rectificare

    · TED 580819-2026

    Secțiuni modificate: 1 Deschideți anunțul oficial ↗
  3. Anunț de rectificare Anunțul curent

    · TED 605350-2026

    Secțiuni modificate: 1 Deschideți anunțul oficial ↗

Cronologia a fost alcătuită din anunțurile oficiale TED asociate. Documentele oficiale prevalează.

Sursă și fiabilitate

Sursă: anunțul oficial TED 605350-2026, ultima verificare: 4 sept. 2026, 11:05. Publicarea originală rămâne determinantă.

Datele sunt restructurate pentru o lectură mai ușoară. Anunțul oficial și documentele achiziției prevalează întotdeauna.