Atviras Šaltinis · Kalba: Suomi

Suomija · Statybos darbai

Oficialus TED pavadinimas · Suomi

Uusi ympärivuorokautisen palveluasumisen yksikkö vuokramallilla

Etelä-Karjalan hyvinvointialue · Suomija

Terminas 2026-09-18 10:00 UTC
Numatoma vertėNepaskelbta
Paskelbta2026-09-02
Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Oficiali santrauka · Suomi

Kas perkama?

Etelä-Karjalan hyvinvointialue pyytää tarjouksia vuokramallilla toteutettavasta uudesta ympärivuorokautisen palveluasumisen yksiköstä. Hankinta on kuvattu tarkemmin liitteessä toiminnalliset vaatimukset ja liitteessä tekniset vaatimukset ja tavoitteet. Hankinnan alustava aikataulu: Hankkeen kilpailutus 7-9.2026 Toteuttajan valinta ja aiesopimus 10/2026 Suunnitteluvaihe 11/2026-5/2027 Rakentaminen 06/2027-10/2028 Kohteen luovutus ja vuokrasopimus 10/2028

Skelbimo istorija

Pirkimo procedūros laiko juosta

Sekite pagrindinius šios pirkimo procedūros etapus ir atnaujinimus.

  1. Skelbimas apie pirkimą

    · TED 435709-2026

    Atidaryti oficialų skelbimą ↗
  2. Pataisymo skelbimas

    · TED 580819-2026

    Pakeisti skyriai: 1 Atidaryti oficialų skelbimą ↗
  3. Pataisymo skelbimas Dabartinis skelbimas

    · TED 605350-2026

    Pakeisti skyriai: 1 Atidaryti oficialų skelbimą ↗

Laiko juosta sudaryta iš susietų oficialių TED skelbimų. Oficialūs dokumentai turi viršenybę.

Šaltinis ir patikimumas

Šaltinis: oficialus TED skelbimas 605350-2026, paskutinį kartą tikrinta 2026-09-04 11:05. Pirminė publikacija išlieka lemiama.

Duomenys pertvarkyti, kad būtų lengviau skaityti. Oficialus skelbimas ir pirkimo dokumentai visada turi pirmenybę.