Otevřeno Zdroj · Jazyk: Suomi

Finsko · Stavební práce

Oficiální název TED · Suomi

Uusi ympärivuorokautisen palveluasumisen yksikkö vuokramallilla

Etelä-Karjalan hyvinvointialue · Finsko

Lhůta 18. 9. 2026 10:00 UTC
Předpokládaná hodnotaNeuvedeno
Zveřejněno2. 9. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Suomi

Co je předmětem zakázky?

Etelä-Karjalan hyvinvointialue pyytää tarjouksia vuokramallilla toteutettavasta uudesta ympärivuorokautisen palveluasumisen yksiköstä. Hankinta on kuvattu tarkemmin liitteessä toiminnalliset vaatimukset ja liitteessä tekniset vaatimukset ja tavoitteet. Hankinnan alustava aikataulu: Hankkeen kilpailutus 7-9.2026 Toteuttajan valinta ja aiesopimus 10/2026 Suunnitteluvaihe 11/2026-5/2027 Rakentaminen 06/2027-10/2028 Kohteen luovutus ja vuokrasopimus 10/2028

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení

    · TED 435709-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě

    · TED 580819-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗
  3. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 605350-2026

    Změněné oddíly: 1 Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 605350-2026, naposledy ověřeno 4. 9. 2026 11:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.