Avatud Allikas · Keel: Suomi

Soome · Ehitustööd

Ametlik TED-i pealkiri · Suomi

Uusi ympärivuorokautisen palveluasumisen yksikkö vuokramallilla

Etelä-Karjalan hyvinvointialue · Soome

Tähtaeg 18. sept 2026 10:00 UTC
Eeldatav maksumusTeatamata
Avaldatud2. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Suomi

Mida hangitakse?

Etelä-Karjalan hyvinvointialue pyytää tarjouksia vuokramallilla toteutettavasta uudesta ympärivuorokautisen palveluasumisen yksiköstä. Hankinta on kuvattu tarkemmin liitteessä toiminnalliset vaatimukset ja liitteessä tekniset vaatimukset ja tavoitteet. Hankinnan alustava aikataulu: Hankkeen kilpailutus 7-9.2026 Toteuttajan valinta ja aiesopimus 10/2026 Suunnitteluvaihe 11/2026-5/2027 Rakentaminen 06/2027-10/2028 Kohteen luovutus ja vuokrasopimus 10/2028

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 435709-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade

    · TED 580819-2026

    Muudetud jaotised: 1 Avage ametlik teade ↗
  3. Parandusteade Praegune teade

    · TED 605350-2026

    Muudetud jaotised: 1 Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 605350-2026, viimati kontrollitud 4. sept 2026 11:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.