Nyitott Forrás · Nyelv: English

Málta · Jogi, marketing-, tanácsadási és toborzási szolgáltatások

Hivatalos TED-cím · English

CT2319/2026 - Provision of Health Carers Service for Various Entities and Community Services within the Active Ageing and Community Care

Department of Contracts · Málta

Határidő 2026. szept. 24. 7:30 UTC
Becsült érték38 924 832 EUR
Közzétéve2026. szept. 1.
Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Hivatalos összefoglaló · English

Mi a beszerzés tárgya?

CT2319/2026 - Provision of Health Carers Service for Various Entities and Community Services within the Active Ageing and Community Care

A hirdetmény előzményei

A közbeszerzési eljárás idővonala

Kövesse a közbeszerzési eljáráshoz kapcsolódó főbb szakaszokat és frissítéseket.

  1. Versenyfelhívás

    · TED 573814-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗
  2. Helyesbítő hirdetmény Jelenlegi hirdetmény

    · TED 600135-2026

    Hivatalos hirdetmény megnyitása ↗

Az idővonal a kapcsolódó hivatalos TED-hirdetmények alapján készült. A hivatalos dokumentumok az irányadók.

Forrás és megbízhatóság

Forrás: hivatalos TED-hirdetmény, 600135-2026. Utoljára ellenőrizve: 2026. szept. 4. 6:05. Az eredeti közzététel marad az irányadó.

Az adatokat a könnyebb olvashatóság érdekében átrendezzük. Mindig a hivatalos hirdetmény és a közbeszerzési dokumentumok az irányadók.