Åben Kilde · Sprog: English

Malta · Juridiske, marketing-, rådgivnings- og rekrutteringstjenester

Officiel TED-titel · English

CT2319/2026 - Provision of Health Carers Service for Various Entities and Community Services within the Active Ageing and Community Care

Department of Contracts · Malta

Frist 24. sep. 2026 07.30 UTC
Anslået værdi38.924.832 EUR
Offentliggjort1. sep. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · English

Hvad indkøbes?

CT2319/2026 - Provision of Health Carers Service for Various Entities and Community Services within the Active Ageing and Community Care

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

  1. Udbudsbekendtgørelse

    · TED 573814-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗
  2. Berigtigelse Aktuel meddelelse

    · TED 600135-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 600135-2026, senest kontrolleret 4. sep. 2026 06.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.