Avatud Allikas · Keel: English

Malta · Õigus-, turundus-, nõustamis- ja värbamisteenused

Ametlik TED-i pealkiri · English

CT2319/2026 - Provision of Health Carers Service for Various Entities and Community Services within the Active Ageing and Community Care

Department of Contracts · Malta

Tähtaeg 24. sept 2026 07:30 UTC
Eeldatav maksumus38 924 832 EUR
Avaldatud1. sept 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · English

Mida hangitakse?

CT2319/2026 - Provision of Health Carers Service for Various Entities and Community Services within the Active Ageing and Community Care

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

  1. Hanketeade

    · TED 573814-2026

    Avage ametlik teade ↗
  2. Parandusteade Praegune teade

    · TED 600135-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 600135-2026, viimati kontrollitud 4. sept 2026 06:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.