Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: English

Μάλτα · Νομικές υπηρεσίες, μάρκετινγκ, συμβουλευτική και προσλήψεις

Επίσημος τίτλος TED · English

CT2319/2026 - Provision of Health Carers Service for Various Entities and Community Services within the Active Ageing and Community Care

Department of Contracts · Μάλτα

Προθεσμία 24 Σεπ 2026, 7:30 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξία38.924.832 EUR
Δημοσιεύθηκε1 Σεπ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · English

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

CT2319/2026 - Provision of Health Carers Service for Various Entities and Community Services within the Active Ageing and Community Care

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού

    · TED 573814-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗
  2. Γνωστοποίηση διόρθωσης Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 600135-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 600135-2026, τελευταίος έλεγχος: 4 Σεπ 2026, 6:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.