Otevřeno Zdroj · Jazyk: English

Malta · Právní, marketingové, poradenské a náborové služby

Oficiální název TED · English

CT2319/2026 - Provision of Health Carers Service for Various Entities and Community Services within the Active Ageing and Community Care

Department of Contracts · Malta

Lhůta 24. 9. 2026 7:30 UTC
Předpokládaná hodnota38 924 832 EUR
Zveřejněno1. 9. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · English

Co je předmětem zakázky?

CT2319/2026 - Provision of Health Carers Service for Various Entities and Community Services within the Active Ageing and Community Care

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení

    · TED 573814-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗
  2. Oznámení o opravě Aktuální oznámení

    · TED 600135-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 600135-2026, naposledy ověřeno 4. 9. 2026 6:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.