Avoin Lähde · Kieli: Lietuvių

Liettua · Turvallisuus-, palontorjunta-, poliisi- ja puolustuskalusto

Virallinen TED-otsikko · Lietuvių

(PU-15475/26) [INTP25] Vaizdo stebėjimo įrangos modernizavimas, priežiūra

AB „Kelių priežiūra“ (PV) · Liettua

Määräaika 23.9.2026 klo 10.00 UTC
Arvioitu arvoEi ilmoitettu
Julkaistu24.8.2026
Avaa virallinen ilmoitus ↗

Virallinen tiivistelmä · Lietuvių

Mitä hankitaan?

(PU-15475/26) [INTP25] Vaizdo stebėjimo įrangos modernizavimas, priežiūra

Ilmoitushistoria

Hankintamenettelyn aikajana

Seuraa tähän hankintamenettelyyn liittyviä päävaiheita ja päivityksiä.

Muita tähän liittyviä ilmoituksia ei ole vielä tunnistettu.

  1. Hankintailmoitus Nykyinen ilmoitus

    · TED 581530-2026

    Avaa virallinen ilmoitus ↗

Aikajana on koottu toisiinsa liittyvistä virallisista TED-ilmoituksista. Viralliset asiakirjat ovat ensisijaisia.

Lähde ja luotettavuus

Lähde: virallinen TED-ilmoitus 581530-2026, tarkistettu viimeksi 27.8.2026 klo 10.05. Alkuperäinen julkaisu on edelleen ratkaiseva.

Tiedot on jäsennetty helpommin luettaviksi. Virallinen ilmoitus ja hankinta-asiakirjat ovat aina ratkaisevia.