Ανοικτή Πηγή · Γλώσσα: Lietuvių

Λιθουανία · Εξοπλισμός ασφάλειας, πυρόσβεσης, αστυνομίας και άμυνας

Επίσημος τίτλος TED · Lietuvių

(PU-15475/26) [INTP25] Vaizdo stebėjimo įrangos modernizavimas, priežiūra

AB „Kelių priežiūra“ (PV) · Λιθουανία

Προθεσμία 23 Σεπ 2026, 10:00 π.μ. UTC
Εκτιμώμενη αξίαΔεν ανακοινώθηκε
Δημοσιεύθηκε24 Αυγ 2026
Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Επίσημη περίληψη · Lietuvių

Τι αποτελεί αντικείμενο της σύμβασης;

(PU-15475/26) [INTP25] Vaizdo stebėjimo įrangos modernizavimas, priežiūra

Ιστορικό γνωστοποιήσεων

Χρονολόγιο διαδικασίας σύναψης σύμβασης

Παρακολουθήστε τα κύρια στάδια και τις ενημερώσεις που συνδέονται με αυτή τη διαδικασία σύναψης σύμβασης.

Δεν έχει ακόμη εντοπιστεί άλλη σχετική γνωστοποίηση.

  1. Γνωστοποίηση διαγωνισμού Τρέχουσα γνωστοποίηση

    · TED 581530-2026

    Άνοιγμα επίσημης προκήρυξης ↗

Το χρονολόγιο συντάχθηκε από συνδεδεμένες επίσημες γνωστοποιήσεις TED. Υπερισχύουν τα επίσημα έγγραφα.

Πηγή και αξιοπιστία

Πηγή: επίσημη προκήρυξη TED 581530-2026, τελευταίος έλεγχος: 27 Αυγ 2026, 10:05 π.μ.. Η αρχική δημοσίευση παραμένει καθοριστική.

Τα δεδομένα έχουν αναδιαρθρωθεί για ευκολότερη ανάγνωση. Η επίσημη προκήρυξη και τα έγγραφα της σύμβασης υπερισχύουν πάντα.