Avatud Allikas · Keel: Lietuvių

Leedu · Turva-, tuletõrje-, politsei- ja kaitsevarustus

Ametlik TED-i pealkiri · Lietuvių

(PU-15475/26) [INTP25] Vaizdo stebėjimo įrangos modernizavimas, priežiūra

AB „Kelių priežiūra“ (PV) · Leedu

Tähtaeg 23. sept 2026 10:00 UTC
Eeldatav maksumusTeatamata
Avaldatud24. aug 2026
Avage ametlik teade ↗

Ametlik kokkuvõte · Lietuvių

Mida hangitakse?

(PU-15475/26) [INTP25] Vaizdo stebėjimo įrangos modernizavimas, priežiūra

Teate ajalugu

Hankemenetluse ajajoon

Jälgige selle hankemenetlusega seotud põhietappe ja uuendusi.

Ühtegi muud seotud teadet ei ole veel tuvastatud.

  1. Hanketeade Praegune teade

    · TED 581530-2026

    Avage ametlik teade ↗

Ajajoon on koostatud seotud ametlike TED-i teadete põhjal. Ametlikud dokumendid on määravad.

Allikas ja usaldusväärsus

Allikas: ametlik TEDi teade 581530-2026, viimati kontrollitud 27. aug 2026 10:05. Määravaks jääb algne väljaanne.

Andmed on lihtsamaks lugemiseks ümber struktureeritud. Alati on ülimuslikud ametlik teade ja hankedokumendid.