Otevřeno Zdroj · Jazyk: Lietuvių

Litva · Bezpečnostní, hasičské, policejní a obranné vybavení

Automatický překlad

(PU-15475/26) [INTP25] Modernizace a údržba zařízení pro video sledování

Orientační automatický překlad pro snazší čtení. Rozhodující je níže uvedený oficiální název TED.

Zobrazit oficiální název TED

Oficiální název TED · Lietuvių

(PU-15475/26) [INTP25] Vaizdo stebėjimo įrangos modernizavimas, priežiūra

AB „Kelių priežiūra“ (PV) · Litva

Lhůta 23. 9. 2026 10:00 UTC
Předpokládaná hodnotaNeuvedeno
Zveřejněno24. 8. 2026
Otevřít oficiální oznámení ↗

Oficiální shrnutí · Lietuvių

Co je předmětem zakázky?

(PU-15475/26) [INTP25] Vaizdo stebėjimo įrangos modernizavimas, priežiūra

Historie oznámení

Časová osa zadávacího řízení

Sledujte hlavní fáze a aktualizace spojené s tímto zadávacím řízením.

Dosud nebylo nalezeno žádné další související oznámení.

  1. Oznámení o zahájení zadávacího řízení Aktuální oznámení

    · TED 581530-2026

    Otevřít oficiální oznámení ↗

Časová osa je sestavena z propojených úředních oznámení TED. Rozhodující jsou úřední dokumenty.

Zdroj a spolehlivost

Zdroj: oficiální oznámení TED 581530-2026, naposledy ověřeno 27. 8. 2026 10:05. Rozhodující zůstává původní zveřejnění.

Data jsou upravena pro snazší čtení. Oficiální oznámení a zadávací dokumentace mají vždy přednost.