Åben Kilde · Sprog: Lietuvių

Litauen · Sikkerheds-, brand-, politi- og forsvarsudstyr

Officiel TED-titel · Lietuvių

(PU-15475/26) [INTP25] Vaizdo stebėjimo įrangos modernizavimas, priežiūra

AB „Kelių priežiūra“ (PV) · Litauen

Frist 23. sep. 2026 10.00 UTC
Anslået værdiIkke oplyst
Offentliggjort24. aug. 2026
Åbn officiel meddelelse ↗

Officielt resumé · Lietuvių

Hvad indkøbes?

(PU-15475/26) [INTP25] Vaizdo stebėjimo įrangos modernizavimas, priežiūra

Meddelelseshistorik

Udbudsforløb

Følg de vigtigste faser og opdateringer i dette udbud.

Der er endnu ikke fundet en anden relateret meddelelse.

  1. Udbudsbekendtgørelse Aktuel meddelelse

    · TED 581530-2026

    Åbn officiel meddelelse ↗

Forløbet er samlet ud fra sammenkædede officielle TED-meddelelser. De officielle dokumenter er gældende.

Kilde og pålidelighed

Kilde: officiel TED-meddelelse 581530-2026, senest kontrolleret 27. aug. 2026 10.05. Den oprindelige offentliggørelse er fortsat gældende.

Data er omstruktureret for at være lettere at læse. Den officielle meddelelse og udbudsdokumenterne er altid gældende.