Öppen Källa · Språk: Italiano

Italien · Avloppsvatten, avfall, rengöring och miljö

Officiell TED-titel · Italiano

Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva

Comune di Dalmine · Italien

Tidsfrist 21 sep. 2026 08:00 UTC
Uppskattat värde450 000 EUR
Publicerat31 aug. 2026
Öppna officiellt meddelande ↗

Officiell sammanfattning · Italiano

Vad upphandlas?

Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva

Meddelandehistorik

Tidslinje för upphandlingsförfarandet

Följ de viktigaste stegen och uppdateringarna som är kopplade till det här upphandlingsförfarandet.

Inget annat relaterat meddelande har ännu identifierats.

  1. Upphandlingsannons Aktuellt meddelande

    · TED 597251-2026

    Öppna officiellt meddelande ↗

Tidslinjen har sammanställts från länkade officiella TED-meddelanden. De officiella dokumenten gäller.

Källa och tillförlitlighet

Källa: officiellt TED-meddelande 597251-2026, senast kontrollerat 3 sep. 2026 10:05. Originalpubliceringen är fortsatt styrande.

Uppgifterna har strukturerats om för att bli lättare att läsa. Det officiella meddelandet och upphandlingsdokumenten gäller alltid.