Open Bron · Taal: Italiano

Italië · Afvalwater, afval, reiniging en milieu

Officiële TED-titel · Italiano

Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva

Comune di Dalmine · Italië

Termijn 21 sep. 2026 08:00 UTC
Geraamde waarde450.000 EUR
Gepubliceerd31 aug. 2026
Officiële aankondiging openen ↗

Officiële samenvatting · Italiano

Wat wordt ingekocht?

Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva

Historie van de aankondiging

Tijdlijn van de aanbestedingsprocedure

Volg de belangrijkste fasen en updates van deze aanbestedingsprocedure.

Er is nog geen andere gerelateerde aankondiging gevonden.

  1. Aankondiging van opdracht Huidige aankondiging

    · TED 597251-2026

    Officiële aankondiging openen ↗

De tijdlijn is samengesteld uit gekoppelde officiële TED-aankondigingen. De officiële documenten zijn leidend.

Bron en betrouwbaarheid

Bron: officiële TED-aankondiging 597251-2026, laatst gecontroleerd op 3 sep. 2026 10:05. De oorspronkelijke publicatie blijft gezaghebbend.

De gegevens zijn voor een betere leesbaarheid geordend. De officiële aankondiging en aanbestedingsstukken zijn altijd doorslaggevend.