Atvērts Avots · Valoda: Italiano

Itālija · Notekūdeņi, atkritumi, tīrīšana un vide

Oficiālais TED nosaukums · Italiano

Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva

Comune di Dalmine · Itālija

Termiņš 2026. gada 21. sept. 08:00 UTC
Paredzamā vērtība450 000 EUR
Publicēts2026. gada 31. aug.
Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Oficiālais kopsavilkums · Italiano

Kas tiek iepirkts?

Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva

Paziņojuma vēsture

Iepirkuma procedūras laika skala

Sekojiet galvenajiem posmiem un atjauninājumiem, kas saistīti ar šo iepirkuma procedūru.

Cits saistīts paziņojums vēl nav identificēts.

  1. Konkursa paziņojums Pašreizējais paziņojums

    · TED 597251-2026

    Atvērt oficiālo paziņojumu ↗

Laika skala ir izveidota no savstarpēji saistītiem oficiālajiem TED paziņojumiem. Noteicošie ir oficiālie dokumenti.

Avots un uzticamība

Avots: oficiālais TED paziņojums 597251-2026, pēdējā pārbaude 2026. gada 3. sept. 10:05. Noteicošā ir sākotnējā publikācija.

Dati ir pārstrukturēti vieglākai lasīšanai. Oficiālais paziņojums un iepirkuma dokumenti vienmēr ir noteicošie.